Eastern European Institute of Theology
Східноєвропейський журнал теології
Богословські роздуми: Євро-Азіатський журнал богослов'я (заснований у 2003 р.) публікує наукові статті, рецензії та переклади з метою підтримки розвитку євангельської теології у Східній Європі та ознайомлення сучасного християнського світу із східноєвропейською теологічною думкою. Його цільова аудиторія - теологи, релігієзнавці, викладачі та студенти євангельських богословських навчальних закладів та теологічних факультетів, а також церковні лідери. У журналі публікуються статті авторів з різних богословських традицій. Редакційна колегія складається з вітчизняних та міжнародних експертів у різних областях теології.

Журнал виходить двічі на рік. Серед пріоритетів журналу — біблійні дослідження, систематичне богослов'я, теологія місій, практична теологія, літургійна теологія, церковне управління, історія національного євангельського руху тощо.

За час існування журналу вийшло тридцять номерів (25 періодичних номерів та 5 спеціальних).

Журнал зареєстрований та індексований у міжнародних каталогах та базах даних:Google Scholar, Index Copernicus, CrossRef, General Impact Factor, CyberLeninka, ATLA Religion Database (American Theological Library Association RDB), BASE (Bielefeld Academic Search Engine), Database WorldCat, EZB (Electronic Journals Library).

Веб-сторінка журналу: http://reflections.e-aaa.info